Робочий візит керівництва Адамазського університету до НАУ

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

12 жовтня 2016 року відбулася зустріч в. о. ректора  Володимира Ісаєнка з Директором з міжнародного розвитку Адамазського університету (м. Калькута, Індія)  доктором Парімалом Чандра Бисвас.

Мета візиту – проведення переговорів щодо узгодження конкретного плану заходів в межах підписаної у грудні 2015 року угоди про співпрацю між Національним авіаційним університетом і Адамазським університетом м.Калькути та обговорення перспективних напрямів  подальшого співробітництва.

Це перший робочий візит керівництва Адамазського університету в межах підписаної в 2015 році двохсторонньої угоди про співпрацю між нашими університетами. Доктор Парімал передав від імені ректора Адамазського університету офіційне запрошення в.о. ректору НАУ на Міжнародний симпозіум, який відбудеться в лютому 2017 році в м.Калькута, подякував завідувача кафедри логістики Марію Григорак за  методичну допомогу щодо підготовки до відкриття у Адамазському університеті з 2017 року школи «Логістики» для підготовки професійних кадрів, висловив готовність керівництва Адамазського університету запрошувати викладачів кафедри логістики для  організації навчального процесу за профільними дисциплінами з логістики.

В  ході зустрічі також були обговорені  питання щодо забезпечення мобільності студентів між нашими університетами, узгоджені робочі моменти щодо організації ознайомчого візиту в НАУ першої групи кращих студентів Адамазського університету, запланованого на листопад-грудень 2016 року,

У зустрічі також взяли участь проректор з міжнародної співпраці Олександр Авдєєв, декан факультету по роботі з іноземними студентами Ольга Шевченко, завідувач кафедри логістики Марія Григорак, професор кафедри логістики Світлана Смерічевська.

Учасники зустрічі підтримали пропозицію в. о. ректора Володимира Ісаєнка щодо створення робочої групи, яка має вирішувати питання подальшої співпраці за інженерними напрямками діяльності університетів.