Кафедра логістики – активний учасник та партнер проектів академічної мобільності програми ЕРАЗМУС+

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

З 10 до 14 вересня кафедра логістики приймала Анну-Марію  Чисер, завідувача кафедри медіакомунікацій інституту соціальних наук університету  Дунайварош (Угорщина) за програмою академічної мобільності ЕРАЗМУС+.

Під час свого перебування в Національному авіаційному університеті Анна-Марія зустрілася з деканом факультету економіки та бізнес-адмінстрування С.В.Петровською, директором інституту інноваційних технологій та лідерства К.О.Бабиковою, завідувачами кафедр логістики Григорак М.Ю. та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Ільєнко О.В.

Під час цих зустрічей відбувся обмін думками щодо особливостей та програм підготовки фахівців в Угорщині та в Україні, можливостей співпраці та формування спільних освітніх програм. Анна-Марія також прочитала цикл лекцій з міжнародної політики та партнерства в Європейському Союзі, трендів ринку праці та формування транспортних тарифів і локації. 

         У цей же час кафедра логістики здійснювала підготовку супровідних документів для направлення студентки 122Ма групи освітнього ступеня «Магістр» Шніт Валерії Сергіївни до Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві (Польща) у період   з 1.10.2018 р.  до 28.02.2019 р.    з метою навчання за фахом «Логістика» у рамках програми міжнародної академічної мобільності Еразмус+ («International MSc degree program in Logistics»).

            Для довідки: ЕРАЗМУС+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти співпраці, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту. Разом з понад 150 країнами світу, Україна є однією з країн-партнерів (Programme Countries) Програми Еразмус+. Країнами-членами (Partner Countries) Програми виступають 28 держав-членів ЄС, Ісландія, Норвегія, Ліхтенштейн, Туреччина та Македонія. Бюджет програми на 2014-2020 роки складає 14,7 млрд. євро. Протягом 2014-2020 рр. за напрямом КА1: Академічна мобільність, Програмою Еразмус+ передбачається надання грантів та можливостей для навчання біля 4 млн. особам та 125 тис. організаціям, виділивши 63% від загального бюджету в 14,7 млрд. євро Програми Еразмус+.