14 березня пройшла відкрита лекція директора департаменту міжнародних операцій ПАТ Укрпошта

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

14 березня в стінах нашого університету пройшла відкрита лекція директора департаменту міжнародних операцій ПАТ Укрпошта, ініціатору проекту E-Export School Юлії Павленко. Півтори години часу пролетіли непомітно за дружньою бесідою з питань міжнародної  поштової логістики, регламенту роботи Всесвітнього поштового союзу, особливостей поштової митниці, управління логістичними процесами на основі Big data підходу, диджиталізації  як must have тенденції  для сучасної логістики та майбутнього мережі національного оператора України.

Подібні зустрічі організовуються для наших студентів з метою підвищення їх мотивації до постійного саморозвитку, поглиблення своїх професійних знань та формування активної громадянської позиції, що проявляється, в тому числі, і у бажанні подякувати спікеру через публікацію щирого відгуку.

Стоєва Дар’я, студентка першого курсу логістики: «Унікальність сьогоднішньої лекції дійсно вражає, бо підприємство, про яке сьогодні йшла мова, ви не можете не знати. Спитайте у свого сина про Укрпошту: «Тату, мені же не 2 роки, звичайно я знаю, що то таке». Спитайте у своєї дружини про Укрпошту: «Тю, ти що, з глузду з‘їхав? Тільки ж учора там була». Спитайте у своєї бабусі про Укрпошту: «Це ж центр видачи пенсії, а як можна не знати місце, де видають гроші?» Навіть якщо спитаєте про Укрпошту у свого брата, який переїхав до Німеччини двадцять років тому, він вам відповість, що ніколи не зможе її забути. Декілька німецьких друзів вашого брата знають про нашу державну пошту. «У нас там черги, усе радянське, посилки їдуть по сто років, і ситуація зовсім не змінюється»,- додав до знань німецьких приятелів про Укрпошту ваш родич. 

Сьогоднішня лекція від Юлії Павленко, директора Департаменту міжнародних операцій Укрпошти, справила враження якогось внутрішнього урагану. Це як метелики в животі, але трохи інше: почуваєшся себе тією людиною, яка все життя жила в обмані стереотипних думок. Укрпошта стрімко розвивається. Посідаючи високе місце за світовим рейтингом, державна пошта створює привід для нас пишатися нею. Крім цього, Юлія Павленко у досить цікавій формі розказала слухачам про міжнародну поштову логістику та тенденцію диджиталізації в сучасній логістиці. На обличчі у всіх слухачів з‘явилося приємне здивування від того, що Укрпошта так відповідально ставиться до вчасності прибуття вашої посилки. Усі машини мають функцію відслідковування по GPS, а це означає, що в будь-який час можна перевірити, чи встигає водій довезти вчасно вантаж, чи пасе задніх. Закінчилася лекція на тому, що декілька найактивніших студентів отримали подарунки від Юлії Павленко. Вона безсумнівно прекрасно впоралася із роллю оратора. Її енергійний заряд був відчутний навіть на задніх рядах кабінету, а постійна взаємодія з публікою нагородила тією увагою слухачів, що так потрібна всім ораторам.

 

Після цієї лекції слухачі зробили висновки не тільки про те, що насправді «Укрпошта» розвивається, намагається слідувати світовим трендам, а і про те, що вірити можна тільки підтвердженій інформації. Тільки ті, що кожний день оновлюють інформацію у своєму мозку, мають успіх та мотивацію не піддаватися нав‘язливим думкам інших».