Вітаємо з нагородою кращого куратора факультету О.В. Овдієнко

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

На зустрічі ректора НАУ  з наставниками академічних груп, яка відбулася 15 травня 2019 р., кращим кураторам університету були вручені Грамоти за сумлінну працю і вагомий внесок у виховання студентської молоді. Ми дуже раді, що серед нагороджених є Оксана Василівна Овдієнко – прекрасний педагог і чудовий наставник, ініціаторка багатьох цікавих та креативних заходів для студентів, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Логістика». Тільки за останній рік були організовані 4 гостьові лекції провідних фахівців логістичної галузі, ділові екскурсії на підприємства «Кока Кола»,  «Денка Логістик», «Еколь», логістичний хеллоуін для випускників, логістичний аліас, брейн-ринг, а також участь в логістичному марафоні компанії «Заммлер».

                Оксана Василівна дуже піклується про свої підшефні академічні групи та за кожного студента окремо. Вона намагається зробити навчальний процес цікавим і різноманітним, завжди інформує всіх з будь-якого питання і готова приділити свій час кожному.

Ми, науково-педагогічний склад кафедри логістики,  дуже цінуємо її за старанність і за добре ставлення до студентів, з гордістю можемо сказати і підтвердити – наш куратор краще всіх! Бажаємо  подальших здобутків і успіхів в роботі зі студентами, а також на творчій ниві логістики.