«Z-generation» від компанії Zammler-group - Це був незабутній досвід!

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

 

Відгук, щодо логістичного марафону Z-generation від учасниці - Курсенко Юлії.

На початку марафону студенти з різних навчальних закладів щочетверга приходили до торгівельно-економічного університету щоб послухати лекції від провідних експертів компанії. Нам розповіли про види перевезень, тонкощі, як потрібно брати до уваги при формуванні маршруту та вибору способу транспортування тієї чи іншої продукції, деталі роботи митних пунктів, а також наголосили на документації, яка має супроводжувати товар протягом усього часу його транспортування. Після кожної лекції нам давали тести, по яким і визначали тих, хто зможе пройти до наступного етапу марафону.

Студенти, які добре здали тести були запрошені на ворк-шоп. Там ми мали змогу особисто поспілкуватись з працівниками компанії Zammler,  познайомитись з однодумцями-студентами з інших університетів. Закінчили ворк-шоп грою в логістичний Аліас, що допомогло нам зблизитись ще сильніше.

Третім етапом було відвідання складу класу «А» Zammler warehouse. Екскурсію по складу нам провів керівник з контрактної логістики. Протягом 2х годин нам розповідали про тонкощі роботи складу, особливості побудування стелажів та роботи спеціалізованої техніки. Зі складу всі вийшли дуже задоволені та переповнені ентузіазмом, адже ні одне з наших питань не залишилось без відповіді.

 

Останній етап марафону залишить спогади про себе, напевно, на все моє життя. Правила були такі: ми мали доставити товар від точки А до точки Б, зобразивши на мапі своїм маршрутом літеру Z; ми мали зробити не менше 10ти точок, використати якомога більше транспортних засобів, вкластись в бюджет (нам видали обмежену кількість грошей на проїзд) . На кожній точці ми підтверджували свою геолокацію та відповідали на питання логістичного характеру. Завдання було ускладнене тим, що у будь-який момент нам могли заборонити використовувати якийсь вид транспорту. За вантаж нам слугували коробка з невідомим нам змістом. По завершенню ми дізнались, що перевозили власні сертифікати.

Наша команда спланувала маршрут і з впевненістю рухалась по ньому. Ми прибули на фініш на 10 хвилин раніше суперників. По закінченню  всі  мали змогу поділитись враженнями та поїсти смаколики, які нам підготувала команда компанії Zammler.