Академічна мобільність – реакція на виклики глобалізації!

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

 

12 вересня 2019 року викладачі кафедри логістики проф.  Смерічевська С.В. та ст.викладач Воловик О.І., а також студенти 2-го курсу,  взяли участь в інформаційному семінарі «Академічна мобільність в НАУ», організований Інститутом новітніх технологій та лідерства (ІНТЛ).

Під час семінару присутні мали змогу дізнатися інформацію щодо загальної структури Програми Erasmus+, ключових напрямків та особливостей участі, отримати покрокову інструкцію щодо пакету документів та процесу перезарахування кредитів після повернення до Національного авіаційного університету.

Участь у програмі мобільності - це чудова можливість познайомитися з культурою і системою освіти іншої країни, поліпшити володіння іноземними мовами, знайти нових друзів і здобути безцінний досвід. Участь в програмі студентського обміну є хорошим доповненням до диплому про вищу освіту.

 Кафедра логістики – активний учасник та партнер проектів академічної мобільності програми ЕРАЗМУС+, оскільки має укладений договір про співпрацю з Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві (Польща). У минулому навчальному році навчалася в Польщі студентка освітнього ступеня «Магістр» Шніт Валерія Сергіївна за програмою   «International MSc degree program in Logistics». У цьому навчальному році до Польщі їде студент 4-го курсу освітнього ступеня «Бакалавр» Лохтін Євген. Щиро зичимо йому успіху у навчанні.