Кафедра логістики зацікавлена в дуальній формі освіти

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Поєднання роботи і навчання в процесі підготовки професійних кадрів з логістики є вимогою часу. Оскільки більшість студентів, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Логістика», починають працювати в логістичних підрозділах різних підприємств уже починаючи з третього курсу, то кафедра логістики прагне взяти участь в пілотному проекті реалізації в НАУ дуальної форми навчання.

Оскільки засновником дуальної освіти вважають Німеччину, то представники кафедри логістики з великим інтересом слухали виступ Ганса Гюнтера Трепте - експерта і керівника проекту з впровадження дуальної системи професійної освіти, що здійснюється за підтримки Фонду імені Фрідріха Еберта і корпорації NordMitall. , який відбувся під час Круглого столу в НАУ.

Дуже приємно, що важливість впровадження дуальної форми навчання відзначають роботодавці, зокрема, Ірина Стельмах – менеджер з маркетингу міжнародної логістичної компанії «Заммлер Україна». Сподіваємось, що робоча група МОН України спільно з Федерацією роботодавців випрацюють дорожню карту підготовки кадрів через дуальну освіту, а кафедра логістики долучиться до цього без сумніву перспективного проекту.

Запрошуємо до співпраці наших бізнес-партнерів – логістичних операторів та логістичних підрозділів виробничих і торговельних підприємств.