Кафедра логістики Національного авіаційного університету запрошує абітурієнтів для отримання вищої освіти за освітньою програмою «Логістика» з присвоєнням кваліфікації – менеджер з логістики.

Чому варто вибрати логістику? У всьому світі логістика стала самостійним бізнесом, в якому задіяні тисячі співробітників, а також вона є невід'ємною частиною середніх і великих компаній. Глобальні витрати на логістику складають близько 15% світового ВВП, що становить понад 7 трлн.дол. Це величезний ринок праці. Саме тому випускники кафедри логістики, які отримують якісну освіту і хороші практичні навички, успішно працюють як у вітчизняних, так і міжнародних компаніях в Україні та за кордоном.

Нові перспективи для наших випускників відкриває Програма подвійного диплому з Вищою школою логістики м. Вроцлав (Польша), яка передбачає повний цикл навчання англійською мовою і стажування за кордоном. Отримати одночасно два дипломи про вищу освіту в сфері логістики в Україні та Європейському Союзі – це як виграти лотерейний квиток, що віщує удачу в працевлаштуванні, кар’єрне зростання та задоволення від самореалізації.

Якщо ви умієте працювати самостійно і мислити творчо, бути мобільними і комунікабельними, маєте розвинені аналітичні здібності або просто мрієте бути успішними в реальному бізнес-середовищі, то приходьте до нас. А ми зробимо все залежне від нас, щоб ви стали професіоналами, навчилися швидко приймати рішення та орієнтуватися в складних бізнес-ситуаціях.

Більш детальну інформацію про професію логіста,
умови вступу та навчання знаходьте
на сайті http://logistic.iclick.in.ua
або за тел. +38 (044) 406 78 22.